Samsung Galaxy Alpha w specjalnych wariantach ze skóry

Opublikowano: 2014-12-23
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #sprzęt / podzespoły

news-galaxy-alpha-limitedSmartfon reklamowany jako idealne urządzenie dla ludzi o duszy artysty doczekał się naprawdę interesującej edycji limitowanej i to w najprawdziwszym tego słowa znaczeniu.

Samsung Galaxy Alpha Limited Edition Free Lance Bordeaux – tak nazywa się specjalna edycja smartfona, która pojawiła się w nakładzie zaledwie 100 sztuk, z których każda jest ponumerowana i oznaczona certyfikatem autentyczności. Urządzenie występuje w czterech różnych wariantach (tylna pokrywa została wykonana ze specjalnie uszytej skóry) i zostało zaprojektowane przez dwie marki modowe: Free Lance oraz Jean Baptiste Rautureau.

news-galaxy-alpha-limited1

Pod względem specyfikacji jest to dokładnie ten sam, zwykły Galaxy Alpha wyposażony w 4.7 calowy wyświetlacz Super AMOLED o rozdzielczości 720p, ośmiordzeniowy procesor Exynos 5430, 2 GB RAM, 32 GB pamięci wbudowanej (brak obsługi kart pamięci) oraz przedni aparat z matrycą 8 mpix. Smartfon napędzany jest przez system operacyjny Android 4.4 KitKat. Dla zainteresowanych – recenzja oraz pełna specyfikacja modelu.

Cena Galaxy Alpha w limitowanej wersji została ustalona na poziomie 649 euro i jest do kupienia przez francuski sklep internetowy Samsunga.

Źródło: Sammobile

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.