Samsung Galaxy Core 2 w ofercie Play

Opublikowano: 2015-01-27
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Play #telefony / urządzenia

news-play-galaxy-core2Następca Galaxy Core trafił do oferty i cenników telefonów sieci Play. Dodatkowo obniżono ceny dwóch smartfonów.

Samsung Galaxy Core 2 to propozycja przeznaczona dla mniej zamożnych klientów, mieszcząca się w niskiej półce cenowej. Oferuje czterordzeniowy procesor, ekran o przekątnej 4.5 cala w rozdzielczości 480 x 800 pikseli oraz aparat z matrycą 5 Mpix i 768 MB pamięci RAM.

W ofercie na kartę smartfon kosztuje 629 zł, a w ramach abonamentu można go otrzymać nawet za 1 zł (przy opłacie 59.99 zł miesięcznie). Dodatkowo, operator zmienił ceny dwóch słuchawek: Sony Xperia M2 Aqua oraz Samsung Galaxy S4 Zoom. Pełen, szczegółowy cennik urządzeń w ofertach Play znajduje się pod tym adresem.

Źródło: Play

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.