Samsung Galaxy Core Prime LTE w ofercie sieci Play

Opublikowano: 2015-02-10
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Play #telefony / urządzenia

news-samsung-galaxy-core-prime-playDo oferty Play trafił kolejny smartfon w niewygórowanej cenie. Tym razem jest to czterordzeniowy Samsung Galaxy Core Prime z modułem LTE.

Samsung Galaxy Core Prime został wyposażony w 4.5 calowy wyświetlacz o rozdzielczości 480 x 800 pikseli, czterordzeniowy procesor o taktowaniu 1.2 GHz, a do tego 1 GB RAM, 8 GB pamięci wbudowanej (z opcją rozszerzenia o dodatkowe 64 GB poprzez karty microSD) oraz moduł łączności LTE. Za zdjęcia odpowiadają dwie kamery: tylna 5 Mpix oraz przednia 2 Mpix. Konstrukcja pracuje pod kontrolą Androida 4.4 KitKat.

W Play na kartę Samsunga Galaxy Core Prime można mieć za 649 zł. Dla zainteresowanych – pełen cennik w ramach taryf operatora.

Źródło: Play

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.