Samsung Galaxy Core Prime otrzymuje Androida Lollipop w Polsce

Opublikowano: 2015-05-12
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oprogramowanie #Samsung #systemy operacyjne #sprzęt / podzespoły

news-samsung_galaxy_core_prime-lollipopKolejny raz polscy użytkownicy mogą cieszyć się z bycia pierwszymi, którzy mają możliwość zaktualizować swoje smartfony do Androida Lollipop. Tym razem padło na popularnego Samsunga Galaxy Core Prime.

Aktualizacja dotyczy modeli o oznaczeniu SM-G360F i można ją pobrać za pomocą funkcji OTA (Over-The-Air) bezpośrednio z poziomu telefonu lub korzystając z komputera PC z zainstalowanym programem Samsung Kies. Uaktualnia ona system do wersji 5.0.2 Lollipop, wprowadza najnowsze wydanie nakładki TouchWiz UX wzbogaconej o Material Design oraz wiele innych zmian i udoskonaleń interfejsu. „Lizak” dla Samsunga Galaxy Core Prime przynosi również całą masę poprawek m.in. w kwestii zabezpieczeń, łączności i wydajności samego urządzenia.

Źródło: GSMArena

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.