Samsung Galaxy Grand Prime w Play i obniżka cen smartfonów Huawei

Opublikowano: 2015-02-17
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Play #telefony / urządzenia

news-samsung-galaxy-grandprime-playOferta sieci Play poszerzyła się o kolejnego przedstawiciela klasy średniej, należącego do Samsunga. Ponadto, postanowiono zmienić ceny trzech modeli smartfonów chińskiego Huawei.

Samsung Galaxy Grand Prime wyposażono w pięciocalowy ekran o rozdzielczości 540 x 960 pikseli i popularny w tej klasie urządzeń procesor Qualcomm Snapdragon 410 taktowany zegarem 1.2 GHz, którego wspiera układ graficzny Adreno 306 i 1 GB pamięci RAM. Na dane użytkownika przeznaczono 8 GB pamięci wbudowanej, którą można rozbudować o kolejne, maksymalnie 64 GB poprzez slot kart microSD. W modelu znaleźć można dwa aparaty – główny 8 Mpix z autofocusem i lampą błyskową LED oraz przedni 5 Mpix. W urządzeniu nie zabrakło też większości typowych modułów łączności, w tym także LTE. Dla zainteresowanych – pełna specyfikacja urządzenia.

W Play na Kartę Samsung Galaxy Grand Prime dostępny jest w cenie 999 zł. Przy okazji, sieć obniżyła ceny trzech modeli Huawei. Mowa tutaj o Huawei Ascend P7, Ascend Y530 oraz Ascend Y330.

Zmieniony cennik telefonów w ramach taryf operatora.

Źródło: Play

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.