Samsung Galaxy J1 (2016) oficjalnie

Opublikowano: 2016-01-13
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #sprzęt / podzespoły

news-samsung-galaxy-j1-2016-1Bez zbędnych formalności i hucznych prezentacji Samsung wprowadził do swojej oferty nową edycję niskobudżetowego smartfona Galaxy J1.

Od przecieków i publikowanych przez różne źródła zdjęć prosto do sieci sklepów w Dubaju – taką drogę przeszedł Samsung Galaxy J1 (2016). Koreański producent oficjalnie rozpoczął sprzedaż modelu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Co otrzymujemy za równowartość około 135 dolarów?

news-samsung-galaxy-j1-2016Smartfon, podobnie jak zeszłoroczny Galaxy J1, oferuje standardową jak na tę cenę konfigurację. Wyposażono go w 4.5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 480 x 800 pikseli, wykonany w technologii Super AMOLED, a także czterordzeniowy procesor Exynos 3475 o taktowaniu 1.3 GHz, 1 GB RAM i 8 GB wbudowanej pamięci, z możliwością dalszej rozbudowy poprzez gniazdo microSD. Zestaw aparatów składa się z jednostek o matrycach 5 Mpix i 2 Mpix. Energii urządzeniu dostarcza ogniwo o pojemności 2050 mAh. Nowy Galaxy J1 wspiera również łączność LTE, której zabrakło w standardowej wersji poprzedniego modelu. Kontrolę nad wszystkim sprawuje system Android 5.1.1 Lollipop z nakładką systemową TouchWiz.

news-samsung-galaxy-j1-2016-2

Chociaż aktualnie nie wiadomo, kiedy i w jakiej dokładnie cenie Samsung Galaxy J1 (2016) trafi do reszty świata, w tym do Polski, szczegóły powinny zostać ujawnione w najbliższych tygodniach.

Źródło: Samsung

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.