Samsung Galaxy J1 doczeka się nowej wersji

Opublikowano: 2015-12-28
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #sprzęt / podzespoły

news-samsung-galaxy_j1-2016Samsung kontynuuje odświeżanie swoich smartfonów, prezentując nowe ich odsłony na 2016 rok. Wpierw doczekaliśmy się uaktualnionych, atrakcyjnych modeli z serii Galaxy A, teraz pora na następcę budżetowego Samsunga Galaxy J1.

W sieci pojawiło się zdjęcie rzeczonego smartfona, jak również jego częściowa specyfikacja. Za wyciekiem stoi użytkownik Twittera o pseudonimie @sleaknow, który potwierdza, że Samsung Galaxy J1 (2016), znany także pod nazwą kodową SM-J120F, będzie napędzany przez czterordzeniowy układ Exynos 3475, a obraz prezentowany będzie na ekranie o przekątnej 4.5-cala i rozdzielczości 480 x 800 pikseli. Oprócz tego można się spodziewać 1 GB RAM-u i systemu operacyjnego Android w wersji 5.1.1 Lollipop. Z wcześniejszych informacji, opublikowanych m.in. przez GFXBench wiemy natomiast, że urządzenie otrzyma również 4 GB pamięci wbudowanej oraz aparaty 5 Mpix z tyłu i 2 Mpix z przodu.

news-samsung-galaxy_j1-2016-2Odświeżony Samsung Galaxy J1 powinien trafić do sprzedaży na początku przyszłego roku, ale nieznana jest dokładna daty. Nieoficjalnie cena modelu będzie wynosić około 100 dolarów.

Źródło: @sleaknow

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.