Samsung Galaxy J1 trafił do sprzedaży w Polsce

Opublikowano: 2015-03-02
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #sprzęt / podzespoły

news-galaxy-j1-sprzedażBudżetowy smartfon z Androidem dla mniej wymagających użytkowników zadebiutował właśnie w naszym kraju. Galaxy J1 jak na razie można zamówić tylko w jednym sklepie internetowym, a jego cena zaczyna się od 499 zł.

Obecnie smartfon można zakupić tylko w e-sklepie RTV Euro AGD. Standardowa wersja Samsunga Galaxy J1 (pojedynczy slot kart SIM) kosztuje 499 zł, zaś model z dual-SIM to wydatek rzędu 549 zł. Do wyboru jest kolor czarny, biały oraz niebieski. Należy jednak zaznaczyć, że póki co urządzenie jest w przedsprzedaży. Dokładny termin realizacji zamówień nie jest jeszcze znany.

Samsung Galaxy J1 wyposażony jest w 4.3 calowy wyświetlacz o rozdzielczości WVGA (480 x 800 pikseli) oraz dwurdzeniowy procesor Spreadtrum z zegarem częstotliwości 1.2 GHz. Na podzespoły urządzenia składa się także: 512 MB RAM, 4 GB pamięci wbudowanej, aparat główny 5 Mpix i przedni 2 Mpix oraz bateria o pojemności 1850 mAh. Konstrukcja działa w oparciu o system Android 4.4 KitKat. Dla zainteresowanych – pełna specyfikacja modelu.

Źródło: Samsung Polska

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.