Samsung Galaxy J1 w ofercie Play

Opublikowano: 2015-04-15
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Play #telefony / urządzenia

news-galaxy-j1-playOferta sieci Play przywitała kolejnego smartfona, którego nabyć można w ramach planów abonamentowych i Mix. Budżetowa słuchawka Samsunga jest dostępna już za symboliczną złotówkę.

Samsung Galaxy J1 jest wyposażony w 4.3-calowy ekran o rozdzielczości WVGA (480 x 800 pikseli), dwurdzeniowy procesor taktowany zegarem częstotliwości 1.2 GHz oraz 512 MB pamięci operacyjnej RAM. Na dane i aplikacje użytkownika oddano 4 GB pamięci wbudowanej, którą można rozszerzyć przy użyciu slotu kart microSD (do 128 GB). Ponadto, w urządzeniu znajdziemy aparat główny 5 Mpix z autofocusem i diodą LED oraz przednią kamerkę 2 Mpix. Konstrukcja pracuje pod kontrolą systemu Android 4.4 KitKat z nakładką na interfejs TouchWiz.

W Play smartfon w większości taryf można nabyć za 1 zł. Jedynie w najniższych abonamentach, jak np. Formuła Play z miesięcznym zobowiązaniem 29.99 zł lub 39.99 zł należy zapłacić więcej, odpowiednio 99 zł i 29 zł. Natomiast w Play na kartę Galaxy J1 dostępny jest za 599 zł. Dla zainteresowanych – pełen cennik telefonu.

Źródło: Play

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.