Samsung Galaxy J5 – zdjęcia i specyfikacja

Opublikowano: 2015-06-15
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #sprzęt / podzespoły

news-samsung-galaxy_j5W sieci pojawiły się zdjęcia przedstawiające niezapowiedzianego jeszcze Samsunga Galaxy J5. Przy okazji ujawniono też oficjalną, choć niepełną specyfikację smartfona.

Urządzenie będzie należeć do średniej półki cenowej i zaoferuje raczej standardowe dla tego segmentu podzespoły. Nie wprowadzi też niczego zaskakującego w kwestii designu – będziemy mieć do czynienia z telefonem podobnym do wielu innych propozycji Samsunga, którego obudowa wykonana została z tworzywa sztucznego (poliwęglan), a tylną klapkę będzie można bez problemu zdjąć, uzyskując dostęp do baterii i slotów.

Samsung Galaxy J5 ma 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 720p (720 x 1280 pikseli), czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 410, 1.5 GB RAM oraz 8 GB wbudowanej pamięci, którą użytkownik będzie mógł rozszerzyć przy użyciu karty microSD. Z tyłu znajduje się 13-megapikselowy aparat główny, zaś z przodu postawiono na kamerkę 5 Mpix, która powinna zadowolić fanów selfie i widerozmów. Energii urządzeniu dostarcza bateria o pojemności 2600 mAh, a całość pracuje pod kontrolą systemu Android 5.1 Lollipop, wzbogaconego o nakładkę TouchWiz.

news-samsung-galaxy_j5-2 news-samsung-galaxy_j5-1Oficjalnej prezentacji i premiery smartfona możemy spodziewać się w najbliższych tygodniach.

Źródło: Sammobile

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.