Samsung Galaxy Note 2 ratuje życie. Poszkodowany otrzyma Galaxy S6

Opublikowano: 2015-03-09
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #sprzęt / podzespoły

news-galaxy-note2-bulletO dużym szczęściu może mówić funkcjonariusz tajlandzkiej policji, który tydzień temu został postrzelony w trakcie służby – jego Note 2 „przyjął na siebie” pocisk i choć telefon nie przeżył tego zdarzenia, uratował życie swojemu właścicielowi.

Cała sytuacja miała miejsce w zeszły poniedziałek, kiedy to doszło do strzelaniny w tajlandzkim posterunku Chiang Mai. Brał w niej udział także sierżant Pol Maj Gen Sophon Thonglorm, który może nazwać siebie największym poszkodowanym, a zarazem niezwykłym szczęściarzem. Wystrzelony w jego stronę pocisk trafił dokładnie tam, gdzie znajdował się Galaxy Note 2, czyli po lewej stronie pasa. Smartfon spowolnił kulę do tego stopnia, że jej siła uderzenia była na tyle mała, że nie sprawiła żadnego zagrożenia dla życia, pozostawiając po sobie jedynie lekką ranę na ciele policjanta. Telefon oczywiście nie przeżył spotkania z pociskiem.

Historia dość szybko obiegła Internet i dotarła do tajlandzkiego oddziału Samsunga, który niejako wynagradzając poszkodowanego, zaoferował mu darmowy egzemplarz Galaxy S6, do odebrania w Bangkoku – podróż również na koszt firmy. Thonglorm się zgodził, nie ukrywając swojej wielkiej radości.

Przyjaciele funkcjonariusza stwierdzili, że został on uratowany przez „Luangpor Samsung”. Termin „Luangpor” odnosi się do świętego amuletu chroniącego tego, który go nosi.

Źródło: Digital Trends

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.