Samsung Galaxy Note 3 otrzymuje Lollipopa w Polsce

Opublikowano: 2015-02-13
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oprogramowanie #Samsung #systemy operacyjne

news-galaxy-note3-lollipopProces aktualizacyjny systemu Android ruszył z kopyta. Samsung udostępnił „lizaka” dla kolejnego ze swoich urządzeń. Tym razem jest to model Galaxy Note 3 i po raz kolejny Polacy mogą się cieszyć czasową ekskluzywnością!

Aktualizację do najnowszej wersji systemu od Google, czyli 5.0 Lollipop otrzymał Samsung Galaxy Note 3 LTE (SM-N9005). Posiadacze smartfona mogą już pobierać stosowne uaktualnienie przez OTA lub oprogramowanie Samsung Kies. Należy zaznaczyć, że dotyczy to tylko i wyłącznie urządzeń z wolnego rynku. Te, które zostały zakupione od operatorów telekomunikacyjnych muszą jeszcze poczekać na swoją kolej. Aktualizacja przez sieć zajmuje około 980 MB. Zaleca się naładowanie smartfona, pobieranie przez Wi-Fi celem oszczędzenia transferu danych oraz posiadanie około 3 GB wolnej pamięci w urządzeniu.

Przedwczoraj Teleguru pisał o aktualizacji do Lollipopa dla Samsunga Galaxy Note 4 w wersji z procesorem Exynos. Dziś za to w Niemczech „lizak” ukazał się dla modeli ze Snapdragonem 805 (SM-N910F), więc w ciągu kilku następnych dni powinien zawitać również w innych krajach.

Źródło: Sammobile

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.