Samsung Galaxy Note 4 otrzymuje aktualizacje do Lollipopa w Polsce

Opublikowano: 2015-02-11
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oprogramowanie #Samsung #systemy operacyjne #sprzęt / podzespoły

news-galaxy-note4-lollipopKoreański producent udostępnił właśnie uaktualnienie systemu Android do wersji 5.0 Lollipop. Oprogramowanie mogą już pobierać posiadacze Galaxy Note 4, a cały proces rozpoczyna się w Polsce.

Aktualizacja dotyczy modeli Samsunga Galaxy Note 4 oznaczonych numerem SM-N910C, czyli wariant smartfona z procesorem Exynos. Wersja ze Snapdragonem powinna otrzymać „lizaka” już wkrótce.

Co się tyczy najnowszej kompilacji systemu Google (nr. N910CXXU1BOB4), to waży ona nieco ponad 990 MB i można ją pobierać za pośrednictwem bezprzewodowego kanału Over-The-Air (OTA). Oczywiście zaleca się skorzystać w tym celu z modułu łączności W-Fi, aby uniknąć niepotrzebnej utraty sporej ilości pakietu danych. W przypadku, gdy użytkownik nie zostanie poinformowany automatycznie o dostępności najnowszej wersji systemu, należy wejść w ustawienia i spróbować znaleźć manualnie.

Źródło: własne

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.