Samsung Galaxy Note 4 otrzymuje Androida Marshmallow

Opublikowano: 2016-04-08
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oprogramowanie #Samsung #systemy operacyjne

news-note4-marshmallowPo długim oczekiwaniu, Samsung nareszcie rozpoczął proces aktualizacji Galaxy Note 4 do Androida 6.0 Marshmallow w Polsce.

Aktualizacja wypuszczana jest stopniowo, więc niektórzy użytkownicy mogą ją otrzymać nieco później niż inni. Do pobrania kanałem OTA (Over-The-Air) jest paczka ważąca około 1.3 GB, więc jak zawsze w takiej sytuacji zalecane jest skorzystanie z sieci Wi-Fi w celu uniknięcia naliczania dodatkowych kosztów. W przypadku braku powiadomienia o aktualizacji proces można przeprowadzić na komputerze z zainstalowaną aplikacją Samsung Kies 3.

Warto zaznaczyć, że Androida w wersji 6.0.1 Marshmallow otrzymują Galaxy Note 4 z oznaczeniem SM-910C, a więc modele wyposażone w procesor Exynos. Na razie brak doniesień o tym, czy wariant ze Snapdragonem również doczekał się swojej „pianki”.

Źródło: własne

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.