Samsung Galaxy Note 5 i Galaxy S6 Edge Plus o krok od premiery

Opublikowano: 2015-07-15
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #sprzęt / podzespoły

news-samsung-galaxy_note5-galaxy_edge_plus-premieraNieustannie słyszymy o tym, że nowe smartfony Samsunga – Galaxy Note 5 i Galaxy S6 Edge Plus – zadebiutują szybciej, niż przewidywano. Potwierdzają to również najnowsze doniesienia z zaufanych źródeł, zgodnie z którymi oba modele dzieli niecały miesiąc do oficjalnego ujawnienia.

Według DigiTimes, który powołuje się na swoich tajwańskich informatorów, Samsung zapowie smartfony na specjalnej konferencji w Nowym Jorku 12 sierpnia tego roku. Do sprzedaży urządzenia mają z kolei trafić dwa dni później. Sammobile potwierdza te informacje, opierając się na swoich źródłach, jednakże nie zgadza się w jednej kwestii – ich zdaniem Samsung Galaxy Note 5 i Galaxy S6 Edge Plus trafią na półki sklepowe dopiero 21 sierpnia, co wydaje się bardziej realistycznym terminem.

W podobnym czasie uruchomiona ma zostać również usługa płatności Samsung Pay, przynajmniej na terenie Stanów Zjednoczonych. Nadal nie wiadomo jednak, co z okrągłym smartwatchem Gear A, o którym spekuluje się od wielu miesięcy. Prawdopodobnie Samsung szykuje się do jego prezentacji na wrześniowych targach IFA 2015 w Berlinie.

Źródło: Techno Buffalo

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.