Samsung Galaxy Note 5 nie pojawi się prędko w Europie

Opublikowano: 2015-08-14
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #sprzęt / podzespoły #sprzedaż / wyniki

news-samsung-galaxy_note5-europaZdaniem wielu źródeł, Samsung nie ma obecnie planów na wydanie Note 5 w Europie i niewykluczone, że urządzenie pozostanie dostępne jedynie w USA i Korei Południowej. Zostało to ponoć podyktowane względami marketingowymi.

Najnowszy Samsung Galaxy Note 5 trafi jeszcze w tym miesiącu do sprzedaży w Stanach Zjednoczonych. Zainteresowani jego kupnem europejscy konsumenci muszą uzbroić się w cierpliwość, oczekując na ewentualną, opóźnioną premierę lub skusić się na phablet Galaxy S6 Edge Plus, na co liczy producent. Samsung nie ukrywa, że głównym przeznaczeniem 5.7-calowca z zagiętym z obu stron ekranem jest ten właśnie rynek i na nim będzie mocno reklamowany. Zdaniem BBC, rezygnacja z Note 5 w Europie była całkowicie marketingową decyzją. Miejmy jednak nadzieje, że w końcu doczekamy się tego urządzenia na Starym Kontynencie.

Źródło: BBC

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.