Samsung Galaxy Note 6 będzie wodoodporny

Opublikowano: 2016-04-11
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #sprzęt / podzespoły #plotki

news-note6-info-1Na światło dzienne wyszły kolejne doniesienia o phablecie Galaxy Note 6. Urządzenie ma ponoć spełniać normy IP68, oferując wodo- i pyłoszczelność.

Ujawnione do tej pory informacje wskazują, że Samsung Galaxy Note 6 może być wyposażony w 6 GB RAM, 5.8-calowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 1440 x 2560 pikseli, aparat 12 Mpix z przysłoną f/1.7 oraz do 128 GB pamięci wewnętrznej (możliwe, że nawet 256 GB).

Według nowych raportów phablet Samsunga, wzorem tegorocznych flagowców z rodziny Galaxy S7, zaoferuje odporność na zanurzenie w wodzie do 1.5 metra przez 30 minut, a także pełną ochronę przed wnikaniem i szkodliwym działaniem pyłu (IP68). Warto nadmienić, że byłby to pierwszy model serii Note, który spełnia takie normy.

Spekuluje się również, że telefon może otrzymać skaner tęczówki oka, na co ma wskazywać wpis na stronie Zauba.com, według którego Samsung wysłał ostatnio na testy do Indii komponenty technologii zwanej Iris Cam.

Źródło: GSMArena

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.