Samsung Galaxy Note 6 może zadebiutować w lipcu

Opublikowano: 2016-03-22
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #sprzęt / podzespoły #plotki

news-samsung-galaxy-note-5Koreańskie media podają, że w tym roku Samsung zamierza wydać kolejną generację smartfona Note już w połowie lipca. Co ciekawe, miałby on trafić na rynek od razu z Androidem N.

Serwis The Bell, powołując się na źródła powiązane z tematem, informuje, że planowana premiera Galaxy Note 6 ma się odbyć w lipcu, a więc miesiąc szybciej niż debiut Note 5 w 2015 roku. Nowy smartfon, określany kodowo jak „Grace”, ma od samego początku pracować na Androidzie N, którego wersja testowa została już udostępniona deweloperom na urządzenia Nexus 5X, Nexus 6P, Nexus 6, Nexus 9, Nexus Play oraz Google Pixel C. Finalna edycja oprogramowania pojawi się latem tego roku.

Niestety, serwis nie ujawnił niczego na temat specyfikacji Galaxy Note 6. Dotychczasowe plotki wskazują, że smartfon będzie miał 5.8-calowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 1440 x 2560 pikseli i aparat 12 Mpix (prawdopodobnie ten sam co w Galaxy S7/S7 Edge). Spekulowano również o 6 GB RAM oraz 128/256 GB pamięci wewnętrznej.

Źródło: Phonearena

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.