Samsung Galaxy Note 7 - pierwsza reklama i wideo prezentujące smartfona

Opublikowano: 2016-07-29
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #wideo #Samsung #sprzęt / podzespoły

news-note7-1Do premiery Galaxy Note 7 pozostało zaledwie kilka dni, a oczekiwanie umilają kolejne materiały – krótka reklama zapowiadająca smartfona oraz 11-minutowy film ukazujący jeden z prototypów.

Zacznijmy od telewizyjnego spotu, który został opublikowany przez koreański oddział Samsunga. Choć nie ujrzymy w nim głównego bohatera, możemy zauważyć odwołania do jego funkcji i możliwości, głównie wodoodporności i technologii biometrycznej. Po raz kolejny otrzymujemy też potwierdzenie nazewnictwa, o czym świadczą podświetlające się cyferki i odpowiedź, że po 5 nie pojawi się 6.

W sieci ukazał się również dłuższy materiał wideo, na którym przedstawiony jest prototyp Note’a 7. Widzimy m.in. część specyfikacji (procesor Exynos 8890, 4 GB RAM, aparat 12 Mpix Sony IMX2600) funkcję Always On Display, podświetlającą niektóre informacje i powiadomienia na wygaszonym ekranie, czy działanie skanera tęczówki oka. Dodatkowo, smartfon przeszedł kilka testów syntetycznych.

Samsung Galaxy Note 7 zostanie zaprezentowany już 2 sierpnia na konferencji Galaxy Note Unpacked 2016 w Nowym Jorku, Rio De Janeiro i Londynie.

Źródło: GSMArena

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.