Samsung Galaxy Note 7 w przedsprzedaży sieci Play

Opublikowano: 2016-08-18
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Play #telefony / urządzenia

news-note7-1Play ruszył z przedsprzedażą Galaxy Note 7 w niebieskim kolorze. Smartfon w tej wersji jest dostępny tymczasowo na wyłączność operatora.

Niebieski Note 7 jest aktualnie do kupienia tylko w Play. Ekskluzywność ta potrwa do końca września. Nowość Samsunga można zamawiać w eshopie operatora, a do zamówień przedpremierowych (do wyczerpania zapasów) dodawane będą okulary wirtualnej rzeczywistości – czarne Gear VR2.

Co się tyczy cen, Galaxy Note 7 w Play na Kartę kosztuje 4269 zł, w Nowej Formule Mix z Internetem od 3139 zł do 3369 zł, w Formule Solo od 1 zł (w abonamencie za 245 zł miesięcznie) do 3379 zł. Opłata za korzystanie z urządzenia w ramach programu Fair Play wynosi 399 zł.

Dla zainteresowanych – cennik Samsung Galaxy Note 7 w Play.

Źródło: Play

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.