Samsung Galaxy Note 7 w T-Mobile

Opublikowano: 2016-08-17
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #T-Mobile #telefony / urządzenia

news-note7-tmobile-1Najnowszy smartfon Samsunga – Galaxy Note 7 – można już nabyć w przedsprzedaży na stronie internetowej T-Mobile. Na pierwsze 100 osób czeka gadżet w postaci gogli Samsung Gear VR2.

Klienci prywatni, przenoszący numer do T-Mobile, mogą otrzymać smartfona od 1159 zł (z abonamentem 199.99 zł miesięcznie), zaś stałym klientom operator proponuje urządzenie w cenie od 759 zł z umową na 24 miesiące i przy abonamencie 249.99 zł. W taryfach biznesowych kosztuje od 499 zł w najwyższych taryfach proFirma XXL.

Do pierwszych stu telefonów zakupionych w przedsprzedaży T-Mobile przygotował prezent – kompatybilne z Note 7 okulary wirtualnej rzeczywistości Samsung Gear VR2. Urządzenia dotrą do nowych właścicieli już 30 sierpnia.

Źródło: T-Mobile

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.