Samsung Galaxy Note 7 z Gear VR w ofercie Plusa

Opublikowano: 2016-08-22
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Plus #telefony / urządzenia

news-note7-5W internetowym sklepie Plusa można zamówić w przedsprzedaży smartfon Galaxy Note 7 z okularami do wirtualnej rzeczywistości Samsung Gear VR.

Wspomniany zestaw dostępny jest na www.plus.pl np. za 1749 zł w abonamencie 169.99 zł dla przenoszących numer. Oferta składa się m.in. z rozmów bez limitu, 5 GB Internetu i pakietu 150 MB w roamingu. Wszystko to w umowie na 24 miesiące i z rabatem, dzięki któremu przez 6 miesięcy rachunek wynosi 0 zł. W planie taryfowym za 99.99 zł miesięcznie smartfon kosztuje z kolei 2849 zł na start.

W ofercie dla klientów przenoszących numer dostępny jest również Honor 8. W sklepie Plusa można go zamówić w białej wersji kolorystycznej już za 3 zł w abonamencie 169.99 zł miesięcznie.

Źródło: Plus

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.