Samsung Galaxy Note Edge w ofercie Play

Opublikowano: 2015-02-11
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Play #telefony / urządzenia

news-galaxy-note-edge-playSieć Play wprowadziła do swojego asortymentu jednego z najnowszych smartfonów Samsunga, należący do klasy premium. Model Galaxy Note Edge to przede wszystkim świetne parametry techniczne, wygięty ekran i…bardzo wysoka cena.

Samsung Galaxy Note Edge pod względem specyfikacji jest niemal identyczny, jak jego „zwykła” wersja, czyli popularny i zbierający wysokie oceny wśród konsumentów Samsung Galaxy Note 4. Co więc znajduje się w urządzeniu? Smartfon ma czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 805 taktowany 2.7 GHz, bardzo wydajny układ graficzny Adreno 420, 3 GB RAM oraz 32 GB pamięci wewnętrznej, którą dodatkowo można rozszerzyć dzięki slotowi na karty microSD (do 64 GB).

Ekran smartfona ma przekątną 5.6 cala i rozdzielczość 1440 x 2560 pikseli i co najciekawsze, jest on zagięty z prawej strony obudowy. Dzięki temu można umieścić na tym fragmencie panelu przyciski funkcyjne czy też skorzystać z szybkich powiadomień i uruchomić aplikację niezależną od reszty ekranu. Resztę podzespołów dopełnia m.in. główny aparat 16 Mpix, bateria o pojemności 3000 mAh. Smartfon pracuje póki co pod kontrolą Android 4.4 KitKat, ale niedługo powinna pojawić się aktualizacja do najnowszej wersji, czyli Lollipop.

Nieco mniej pozytywnie wygląda cena urządzenia. W Play na Kartę Samsunga Galaxy Note Edge można zakupić za 3499 zł. Dla zainteresowanych – pełen cennik w ramach taryf operatora.

Źródło: Play

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.