Samsung Galaxy S5 przyjmuje wyzwanie i nominuje konkurentów

Opublikowano: 2014-08-25
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #wideo #technologie #Samsung #sprzęt / podzespoły #reklamy / promocje

Koncern Samsung umieścił w sieci film, na którym przyjmuje wyzwanie ALS Ice Bucket. I nominuje konkurentów – Apple iPhone’a 5S, HTC One M8 i Nokię Lumię 930.

Telefon Samsung Galaxy S5 jest głównym bohaterem krótkiego filmu w serwisie YouTube, na którym flagowy smartfon koreańskiego producenta przyjmuje wyzwanie Ice Bucket Challenge promujące wśród internautów świadomość choroby ALS.

Telefon poddawany jest dobrze znanej już w sieci próbie, a przy okazji komentarz podkreśla, że Samsung Galaxy S5 jest wodoodporny. Autorzy filmu nominują też do Ice Bucket Challenge rynkowych konkurentów Samsunga – Apple iPhone’a 5SHTC One M8Nokię Lumię 930, które to modele akurat nie są odporne na wodę. Koreański producent dobrze zatem wie w jaki sposób wykorzystać marketingowo najnowszą modę w globalnej sieci.

Zastanawia tylko fakt, że na filmie nie pada nominacja dla innego bezpośredniego konkurenta Samsunga Galaxy S5 – telefonu Sony Xperia Z2. Czyżby wynikało to z wyższego współczynnika wodoodporności smartfona pochodzącego z Japonii?

Źródło: YouTube

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.