Samsung Galaxy S6 Active certyfikowany przez FCC. Znamy wygląd smartfona

Opublikowano: 2015-05-13
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #sprzęt / podzespoły

news-samsung_galaxy_s6activeO istnieniu „wszystkoodpornej” wersji flagowego Galaxy S6 wiedzieliśmy już od jakiegoś czasu. Wygląda na to, że smartfon jest na dobrej drodze do oficjalnego debiutu, gdyż otrzymał właśnie certyfikat Federalnej Komisji Łączności. Ponadto, pojawiło się pierwsze zdjęcie modelu.

Chociaż nie podano nazwy urządzenia, a jedynie jego oznaczenie (SM-G890A), pewnym jest, że mamy do czynienia z Samsungiem Galaxy S6 Active. Dla przypomnienia, SM-G870A okazał się Galaxy S5 Active. W Stanach Zjednoczonych model ten był przeznaczony dla sieci komórkowej AT&T. Nie wiadomo, czy w przypadku S6 Active będzie podobnie.

news-samsung_galaxy_s6active-fccJeśli chodzi o pierwsze zdjęcie smartfona, widać na nim to, czego można się było spodziewać. Samsung Galaxy S6 Active będzie, co oczywiste, bardzo masywny, zapewniając znaną z poprzednika wodoszczelność i wytrzymałość m.in. na szkodliwe działanie pyłów, kurzu, zabrudzenia i upadki. Telefon zachowa specyfikację znaną z Galaxy S6, czyli 5.1-calowy ekran QHD Super AMOLED, ośmiordzeniowy procesor Exynos 7420, 3 GB RAM oraz 16-megapikselowy aparat główny. Pod paroma względami będzie się jednak różnił. Pojemność baterii ulegnie stosownemu zwiększeniu (do 3500 mAh), głośnik zostanie przeniesiony na tył, zniknie czytnik linii papilarnych.

Źródło: GSMArena

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.