Samsung Galaxy S6 Edge Plus na zdjęciach

Opublikowano: 2015-07-20
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #sprzęt / podzespoły

 

news-samsung-galaxy_s6_edge_plus-design-1Samsung przygotowuje się do wakacyjnej premiery Galaxy Note 5 i Galaxy S6 Edge Plus, a tymczasem drugi z wymienionych smartfonów, a właściwie jego sklepowa atrapa, zapozował do zdjęć.

Wygląd Samsunga Galaxy S6 Edge Plus został ujawniony przez niemiecki serwis All About Samsung, który przy okazji dokonał porównania urządzenia z popularnym phabletem Galaxy Note 4. Jak widać, pod względem designu nowy smartfon praktycznie nie różni się niczym od Galaxy S6 Edge, zachowując podobny kształt, w tym zaoblone krawędzie. Zmieni się jednak wielkość ekranu – patrząc na fotografię będzie on miał przekątną 5.7-cala.

news-samsung-galaxy_s6_edge_plus-designO nadchodzącym Samsungu Galaxy S6 Edge Plus póki co niewiele wiemy, jednak dzięki wcześniejszym doniesieniom i najnowszym przeciekom możemy spekulować, że specyfikacja smartfona będzie podobna do tej, jaką można znaleźć w innych propozycjach z rodziny Galaxy S6. Urządzenie będzie najprawdopodobniej wyposażone w ośmiordzeniowy procesor Exynos 7420, 3 GB pamięci RAM, 32/64/128 GB wbudowanej pamięci oraz aparaty 16 i 5 Mpix. Nie należy natomiast spodziewać się rysika, slotu na kartę microSD i wymiennej baterii.

Źródło: Engadget

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.