Samsung Galaxy S6 Edge w edycji Iron Man coraz bliżej

Opublikowano: 2015-05-18
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #sprzęt / podzespoły

news-galaxy-s6_edge-ironmanDruga część filmu Avengers o podtytule Czas Ultrona trafiła już do kin na całym świecie. O tym, że cieszy się niesamowitą popularnością nie trzeba nawet wspominać. Równie wielkim zainteresowaniem może się wkrótce pochwalić także limitowana edycja smartfona Galaxy S6 Edge dedykowana postaci Iron Mana.

W zeszłym roku Samsung i Marvel nawiązali współpracę, której efektem były m.in. specjalne obudowy przeznaczone dla Galaxy Note 4, motywy dla TouchWiz, a także filmy promocyjne Galaxy S6 w klimacie Avengers. Teraz nadszedł czas na coś z zupełnie innej półki. W najnowszej, opublikowanej przez Samsunga na twitterze grafice nie widać co prawda samego smartfona, ale i tak przyprawiło to fanów uniwersum o szybsze bicie serca – firma kusi edycją inspirowaną postacią kultowego Iron Mana. Zastanawiające jest jednak, czy będzie ona dotyczyć tylko wariantu Edge czy może obu flagowców, jak spekulowano wcześniej i co zapowiadała Lee Young-hee (szefowa marketingu w dziale mobilnym Samsunga).

Projekt wykonany przez fana.

Projekt wykonany przez fana.

W każdym razie szykuje się naprawdę ciekawa, choć bardzo limitowana wersja, która z pewnością doczeka się nie mniej imponującej ceny. Nie powinno to jednak przestraszyć fanów Avengers i produktów Samsunga – patrząc na opinie w Internecie zainteresowanych kupnem nie brakuje. Premiera urządzenia nastąpi prawdopodobnie w czerwcu.

Źródło: GSMArena

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.