Samsung Galaxy S6 Edge wyjątkowy dzięki jednej ze swoich funkcji

Opublikowano: 2015-07-07
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #wideo #Samsung #sprzęt / podzespoły

news-samsung-galaxy_s6edge-reklama-1Samsung opublikował nowy film promocyjny modelu Galaxy S6 Edge, prezentując w nim konkretną funkcję urządzenia – Edge Lighting, czyli podświetlenie bocznych krawędzi ekranu.

30-sekundowy klip w większości skupia się na…konkurencyjnych telefonach. Samsung prezentuje m.in. iPhone’y, Lumie, LG G4 czy też Blackberry Passport. W każdym przypadku starano się pokazać, że nie oferują one tego, co Galaxy S6 Edge, czyli podświetlenia bocznych krawędzi ekranu w momencie, gdy otrzymujemy wiadomość lub dzwoni do nas ktoś z listy 5 ulubionych kontaktów. Zamiast tego, każdy inny smartfon potrafi irytować wibracjami.

Na koniec filmiku pojawia się jego główny bohater i dowiadujemy się, że dostępna tylko w Samsungu Galaxy S6 Edge funkcja Edge Lighting to „zupełnie nowy sposób dostrzegania powiadomień”.

Źródło: Samsung

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.