Samsung Galaxy S6 Mini – zdjęcia i przewidywana specyfikacja

Opublikowano: 2015-07-29
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #sprzęt / podzespoły

news-samsung-galaxy_s6mini-4Nie każdemu przypadają do gustu duże i zwykle bardzo drogie flagowce, dlatego tradycją dla niektórych producentów jest przygotowywanie ich wersji mini. Niestety, często cięcia są zbyt drastyczne i smartfon znacznie odstaje od swojego większego brata. Jednym z wyjątków od tej reguły może być Samsung Galaxy S6 Mini.

13 sierpnia bieżącego roku odbędzie się konferencja Samsunga z serii Galaxy Unpacked. Wśród nowości, które na niej zobaczymy nie powinno zabraknąć smartfonów S6 Edge Plus i Note 5, a także zegarka Gear A. Wiele osób zadawało sobie jednak pytanie – co z wersją mini tegorocznego Galaxy S6? Samsung milczał i ani słowem nie wspominał nic na ten temat, od dłuższego czasu skupiając się jedynie na jak najlepszym rozreklamowaniu i sprzedaży flagowców. Teraz okazuje się, że Galaxy S6 Mini jest na dobrej drodze do oficjalnej prezentacji.

news-samsung-galaxy_s6mini-1W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia urządzenia i chociaż nie są one świetnej jakości, potwierdzają, że Samsung Galaxy S6 Mini rzeczywiście istnieje, a jego design nie odbiega od tego, do czego zdążyliśmy się już przyzwyczaić przy okazji innych przedstawicieli rodziny Galaxy S6. Jeśli zaś chodzi o specyfikację, nieoficjalnie wiadomo, że smartfon będzie wyposażony w 4.6 lub 4.7-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 720p, sześciordzeniowy procesor Snapdragon 808, 2 GB RAM oraz aparat główny z matrycą 15 Mpix.

news-samsung-galaxy_s6mini-3 news-samsung-galaxy_s6mini-2Szykuje się więc całkiem interesująca propozycja ze średnio-wysokiej półki cenowej. Liczymy na to, że już za dwa tygodnie ujrzymy Samsunga Galaxy S6 Mini w pełnej okazałości.

Źródło: Phonearena

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.