Samsung Galaxy S7 Active w przygotowaniu

Opublikowano: 2016-03-29
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #sprzęt / podzespoły

news-s6-active-1Samsung kontynuuje trend wydawania wzmocnionych wersji swoich flagowców – w tym roku ujrzymy Galaxy S7 Active, którego istnienie zostało ujawnione w aktualizacji aplikacji Samsung Level.

W ostatnich dniach na sile przybrały plotki dotyczące Galaxy S7 Active (SM-G891A), który po raz pierwszy został dostrzeżony na stronie Zauba.com monitorującej indyjski import i eksport. Również Evan Blass (@evleaks) dostarczył nieco szczegółów o smartfonie, informując, że jest on określany jako Samsung Poseidon i znajduje się obecnie na testach w amerykańskiej sieci AT&T.

Istnienie rzeczonego modelu potwierdził teraz sam koreański producent. W aktualizacji aplikacji Samsung Level, na liście kompatybilnych urządzeń obok Galaxy S7 i S7 Edge znalazł się wariant Active. Niestety, w tej chwili dokładne informacje na temat smartfona pozostają zagadką. Możemy przypuszczać, że wzorem swoich poprzedników zaoferuje wzmocnioną, odporną na wstrząsy i upadki konstrukcję potwierdzoną certyfikatem MIL-STD-810G, wodoodporność i pyłoszczelność, jak również bardziej pojemną niż w standardowym modelu baterię oraz fizyczne przyciski. Reszta specyfikacja powinna być taka sama jak w S7.

news-s7-active

Źródło: GSMArena

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.