Samsung Galaxy S7 Edge jeszcze bardziej zakrzywiony niż jego poprzednik?

Opublikowano: 2015-11-24
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #sprzęt / podzespoły #plotki

news-samsung-galaxy_s7_edge-plotkiPlotki na temat nowej generacji flagowych smartfonów Samsunga przybierają na sile. Najnowsze z nich sugerują, że wariant Edge modelu Galaxy S7 doczeka się ekranu zakrzywionego na wszystkich krawędziach.

Wprowadzając Galaxy Note Edge, Samsung zaprezentował coś innowacyjnego – wyświetlacz zagięty z jednej strony, na którym prezentowane były różne informacje i powiadomienia. Nie było to coś, bez czego nie moglibyśmy się obejść, ale zdecydowanie wyróżniało ten model z grona innych nie tylko w swojej półce cenowej, ale i na całym rynku. Gdy kilka miesięcy później koreański producent oficjalnie ujawnił Samsunga Galaxy S6 Edge, ujrzeliśmy ewolucję tego rozwiązania w postaci podwójnie zakrzywionego ekranu. Ponownie nie jest to nic nadzwyczajnego, ale nadaje smartfonowi własnego, nietypowego charakteru. W przypadku Galaxy S7 możemy spodziewać się natomiast kolejnego rozwinięcia idei Edge.

Zgodnie z najnowszymi doniesieniami, Samsung Galaxy S7 Edge może mieć ekran zagięty nie tylko z prawej i lewej strony, ale także z góry oraz dołu. Chociaż sensowność takiego rozwiązania w ujęciu funkcjonalności wydaje się wątpliwa, estetycznie może to prezentować się całkiem nieźle, aczkolwiek nie wiadomo, jak miałoby to dokładnie wyglądać.

Oprócz tego, źródła donoszą, że Samsung może przywrócić w przyszłorocznym flagowcu czytnik kart microSD. Na razie jednak nic nie zostało potwierdzone.

Źródło: Ubergizmo

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.