Samsung Galaxy S7 Edge w srebrze

Opublikowano: 2016-02-10
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #sprzęt / podzespoły

news-samsung-galaxy-s7-s7edgeW sieci pojawiło się nowe zdjęcie przedstawiające Samsunga Galaxy S7 Edge, które na swoim Twitterze opublikował Evan Blass.

Zaprezentowana grafika pokazuje nam smartfona w srebrnej wersji kolorystycznej. Potwierdzają się wcześniejsze przypuszczenia – Galaxy S7 Edge nie będzie znacząco różnił się od swojego poprzednika. Wprowadzone zmiany mają raczej charakter kosmetyczny i bez dokładnego przyglądania się, trudno je dostrzec. Niemniej, aktualny design nadal robi wrażenie, a urządzenie z pewnością należy do niezwykle eleganckich i cieszących oko.

news-samsung-galaxy-s7-edge-fotoPoniżej natomiast możemy zobaczyć zdjęcia złotego Galaxy S7, które na swojej stronie umieścił serwis Nowhereelse.fr. Widać, że flagowiec połączy stylistykę Galaxy S6 (przedni panel) z Galaxy Note 5 (zaokrąglony tył obudowy).

news-samsung-galaxy-s7-fotoPremiera Samsunga Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge odbędzie się 21 lutego na konferencji Galaxy Unpacked 2016, w przeddzień targów MWC 2016 w Barcelonie.

Źródło: Phonearena, Nowhereelse

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.