Samsung Galaxy S7 Edge w teście wytrzymałości

Opublikowano: 2016-03-07
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #wideo #Samsung #sprzęt / podzespoły

news-s7edge-test_wytrzymalosciSamsung Galaxy S7 Edge to z pewnością jeden z najlepszych smartfonów obecnie dostępnych na rynku. Czy jednak w parze z atrakcyjną stylistyką i mocnymi podzespołami idzie odpowiednia wytrzymałość konstrukcji?

YouTuber JerryRigEverything przygotował materiał, w którym zaprezentował wytrzymałość Samsunga Galaxy S7 Edge pod kątem zarysowań, przypaleń i wygięć. W każdym z etapów testu smartfon poradził sobie całkiem dobrze. Nie było się co prawda bez kilku zarysowań na ekranie czy szkle chroniącym diodę LED, ale ostatecznie można być pewnym, że trzymając urządzenie w kieszeni z kluczami lub innymi ostrymi przedmiotami, nie dojdzie do wielkich szkód. W starciu z zapalniczką i siłą nacisku obu dłoni Galaxy S7 Edge również nie miał się czego wstydzić, choć nie wyszedł zupełnie bez szwanku.

Źródło: BGR

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.