Samsung Galaxy S7 i S7 Edge w przedsprzedaży w zestawie z Gear VR

Opublikowano: 2016-02-22
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #sprzęt / podzespoły #sprzedaż / wyniki

news-samsung-galaxy-s7-1Poznaliśmy oficjalne, polskie ceny najnowszych flagowców Samsunga, których sprzedaż ruszy od 11 marca. Zamawiając je w sklepie producenta, w gratisie otrzymujemy gogle wirtualnej rzeczywistości Gear VR.

Wczoraj Samsung oficjalnie zaprezentował długo wyczekiwane Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge. Smartfony, jak przystało na najwyższą półkę, cechują się bezkompromisową wydajnością, świetnym wykonaniem i ogromnymi możliwościami fotograficznymi. O wrażeniach Teleguru z ich użytkowania możecie przeczytać w tym miejscu.

Tymczasem poznaliśmy ceny urządzeń w Polsce. W sklepie internetowym Samsunga ruszyła przedsprzedaż obydwu modeli w kolorach czarnym i białym, w zestawie z wartymi 699 złotych okularami Gear VR. Cena Samsunga Galaxy S7 32 GB wynosi 3199 złotych, zaś Samsung Galaxy S7 Edge 32 GB wyceniono na 3599 złotych. Wysyłka jest darmowa i ruszy 11 marca bieżącego roku.

Źródło: Samsung, własne

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.