Samsung Galaxy S7 prawdopodobnie w czterech wersjach

Opublikowano: 2015-12-14
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #sprzęt / podzespoły

news-samsung-galaxy_s7-wersjeZ informacji udostępnionych przez @evleaks wynika, że Samsung zaproponuje nam w przyszłym roku aż cztery różne warianty flagowego Galaxy S7 – standardowy, występujący również w większej odmianie Plus, a także dwa modele Edge z zakrzywionymi ekranami.

W tym roku poznaliśmy Samsunga Galaxy S6 oraz Galaxy S6 Edge, a niedawno również Galaxy S6 Edge Plus – trzy bardzo podobne do siebie flagowce, których różnice w głównej mierze ograniczają się do wielkości ekranu i jego rodzaju. W 2016 roku Samsung powinien jeszcze bardziej poszerzyć ofertę w najwyższym segmencie smartfonów, gdyż zdaniem Evana Blassa (@evleaks) zaprezentowane zostaną cztery modele Galaxy S7, choć i w tym przypadku nie należy spodziewać się wielkich różnic pomiędzy poszczególnymi urządzeniami.

Na rynku pojawią się Samsung Galaxy S7, Galaxy S7 Plus, Galaxy S7 Edge oraz Galaxy S7 Edge Plus. Standardowy wariant ma mieć 5.1-calowy ekran, z kolei Edge, co oczywiste, wyróżniać się będzie obustronnym zakrzywieniem panelu. Edycje Plus mają być natomiast znacząco powiększone, a przekątne ich wyświetlaczy będą mieć najprawdopodobniej około 6-cali. Niewykluczone, że Samsung spróbuje bardziej je od siebie odróżnić, ale w tej chwili nic na to nie wskazuje.

Jeśli chodzi o specyfikację, z opublikowanych do tej pory informacji wiemy, że linia smartfonów Galaxy S7 ma być wyposażona w procesory Exynos 8890 oraz Snapdragona 820 (w zależności od rynku). Poza tym, w nadchodzących urządzeniach można oczekiwać 4 GB RAM LPDDR4, a według najnowszych doniesień także jakości dźwięku Hi-Fi i podobnej do 3D Touch technologii związanej z rozpoznawaniem siły i stopnia nacisku na ekran.

Źródło: Phonearena

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.