Samsung Galaxy S7 z przyspieszoną premierą. Smartfon zadebiutuje w dwóch wersjach

Opublikowano: 2015-10-21
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #sprzęt / podzespoły #plotki

 news-samsung_galaxy-s7-data_premiery-1Kolejne źródła potwierdzają, że Samsung zamierza zaprezentować kolejną generację swojego flagowego smartfona z serii Galaxy S szybciej niż miało to miejsce w przypadku poprzedników. Koreański Electronic Times podaje, że debiut nastąpi już w styczniu, a urządzenie będzie występować w dwóch edycjach.

Z najnowszych doniesień wynika, że Samsung w zeszłym miesiącu sfinalizował już koncept Galaxy S7 i przyspieszył proces produkcyjny telefonu, aby zdążyć z jego prezentacją w dniu 19 stycznia 2016 roku. Niewykluczone jednak, że debiutu flagowca doczekamy trochę szybciej, na początku stycznia, na targach CES 2016 w Las Vegas.

Electronic Times, powołując się na swoje źródła informuje również, że Samsung Galaxy S7 pojawi się na rynku w dwóch odmianach. Nie chodzi tutaj jednak o wariant Edge, jak w przypadku Galaxy S6, a o standardową i oznaczoną jako premium edycję. Pierwsza z nich ma ponoć konkurować z takimi smartfonami jak LG Nexus 5X, Moto X Pure Edition oraz OnePlus 2. Jej sercem ma być procesor od Qualcomma (prawdopodobnie Snapdragon 820) albo MediaTeka. Natomiast Galaxy S7 Premium ma być wyposażony w nadchodzący układ Exynos 8890. Aktualnie nie wiadomo jednak, jakie jeszcze miałyby być różnice pomiędzy oboma modelami.

Ponadto, wcześniejsze plotki sugerowały, że flagowiec będzie występował w trzech wersjach różniących się układami scalonymi – Exynos 7422, Exynos 8890 oraz Snapdragon 820, każdy przeznaczony do sprzedaży na innym rynku. Jak więc widać, nadal sporo jest zamieszania i niepewności wokół przyszłorocznego Samsunga Galaxy S7, które miejmy nadzieje zostaną rozwiane w najbliższym czasie.

Źródło: Ibtimes

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.