Samsung Galaxy Tab A 9.7 trafi do sprzedaży w przyszłym miesiącu

Opublikowano: 2015-04-07
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #sprzęt / podzespoły

news-samsung-galaxy-tab-a9.7-4Samsung potwierdził, że od maja będzie można zakupić na terenie Europy najnowszy tablet Galaxy Tab A 9.7. Sprzedaż ruszy w Niemczech.

Zdaniem Samsunga, Galaxy Tab A 9.7 jest przeznaczony dla użytkowników, którzy lubią czytać ebooki, przeglądać Internet i korzystać z poczty elektronicznej na tablecie, dlatego też jego specyfikacja nie należy do szczególnie imponujących. Urządzenie, zgodnie z nazwą, ma ekran o przekątnej 9.7 cala i rozdzielczości 768 x 1024 pikseli (proporcje 4:3). Zostało wyposażone w czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 410 taktowany zegarem 1.2 GHz, 1.5 GB RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej oraz baterię o pojemności 6000 mAh. Tablet ma również tylny aparat 5 Mpix i przedni 2 Mpix. Pracuje pod kontrolą systemu Android w wersji 5.0 Lollipop.

news-samsung-galaxy-tab-a9.7-1

Samsung Galaxy Tab A Wi-Fi wyceniono na 299 euro, z kolei model z LTE (dodatkowo wyposażony w 2 GB RAM) będzie kosztował 349 euro. Będą one dostępne w dwóch kolorach – czarnym i białym. Pojawią się też wersje z rysikiem S Pen, których ceny zaczynać się będą od 349 euro. Premiera nastąpi już w przyszłym miesiącu – w pierwszej kolejności w Niemczech.

Źródło: Phonearena

 

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.