Samsung Galaxy Tab S z aktualizacją do Androida Marshmallow

Opublikowano: 2016-08-26
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #systemy operacyjne

news-galaxy-tabs-marshmallowSamsung rozpoczął proces aktualizacji pierwszej generacji tabletu Galaxy Tab S do Androida 6.0 Marshmallow.

Oprogramowanie zostało opublikowane dla modelu Galaxy Tab S 10.5 LTE (SM-T805) w Niemczech. Do pobrania w trybie OTA (Over-the-Air) jest około 812 MB. Zmiany i nowości obejmują m.in. standardowe poprawki zabezpieczeń i optymalizacji systemu, odświeżoną szufladę aplikacji (App Drawer), tryb oszczędzania energii Doze i większą kontrolę nad uprawnieniami aplikacji. Aktualizacja powinna wkrótce zawitać w innych regionach, a także na Galaxy Tab S 8.4.

Warto wspomnieć, że tydzień temu holenderski oddział Samsunga ujawnił na Facebooku, że ostatnią dostępną dla tabletu wersją Androida jest 5.1 Lollipop i nie przewidziano kolejnych.

Źródło: Samsung, własne

Więcej wiadomości z tych kategorii:


Samsung przedstawia Galaxy Tab A (2016) z rysikiem S Pen

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.