Samsung Galaxy View oficjalnie

Opublikowano: 2015-10-30
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #sprzęt / podzespoły

news-samsung-galaxy_view-2Samsung oficjalnie zaprezentował najnowszy tablet Galaxy View, który swoimi rozmiarami przewyższa niejednego laptopa. Urządzenie zostało zaprojektowane głównie z myślą o fanach domowej rozrywki.

Samsung Galaxy View po raz pierwszy był zapowiadany już na targach IFA 2015 w Berlinie. Producent pozostawił nas wtedy z zapewnieniem, że więcej dowiemy się już w październiku. Kilka dni temu pewien amerykański sklep ujawnił tablet, wystawiając na swojej stronie odpowiednią ofertę. Poznaliśmy specyfikację, prawdopodobną cenę oraz wygląd urządzenia, którego głównym założeniem ma być „dostarczenie nowego wymiaru rozrywki”.

Nie musieliśmy długo czekać na ruch ze strony Samsunga, który już oficjalnie pokazał światu Galaxy View z ogromnym, 18.4-calowym wyświetlaczem o rozdzielczości 1080 x 1920 pikseli, ośmiordzeniowym procesorem, 2 GB RAM, 32 lub 64 GB pamięci na dane użytkownika oraz przednim aparatem 2.1 Mpix. Tablet oferuje też modem LTE, Bluetooth 4.1 BLE, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, gniazdo kart pamięci microSD i dwa 4-watowe głośniki stereo. Uzupełnieniem specyfikacji jest bateria o pojemności 5700 mAh, która ma zapewnić do 8 godzin odtwarzania wideo, a także system Android 5.1 Lollipop z interfejsem Media UX, na którym znajdują się skróty do aplikacji Netflix, Hulu, BBC Player, Twitch czy YouTube. Konstrukcja została zamknięta w obudowie o wymiarach 451.8 x 275.8 x 11.9 mm i wadze 2.65 kg.

news-samsung_galaxy_view-4

news-samsung_galaxy_view-3

news-samsung-galaxy_view-1Nie ujawniono ceny i daty rozpoczęcia sprzedaży Samsunga Galaxy View, ale zgodnie z opublikowaną wcześniej ofertą sklepu Adorama, tablet powinien kosztować 599 dolarów.

Źródło: Samsung Tomorrow

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.