Samsung Gear S2 będzie kompatybilny z iOS jeszcze w tym miesiącu

Opublikowano: 2016-03-23
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oprogramowanie #Apple #Samsung #sprzęt / podzespoły

news-samsung_gear_s2-ios-1Na temat ewentualnego wsparcia systemu iOS przez smartwatch Gear S2 mówi się od grudnia ubiegłego roku. Wygląda na to, że oczekiwanie wkrótce dobiegnie końca.

Z informacji serwisu Sammobile wynika, że Samsung Gear S2 ma otrzymać tuż przed końcem marca aktualizację oprogramowania, która wprowadzi obsługę platformy iOS i urządzeń na niej opartych. W tym samym czasie pojawi się specjalna wersja aplikacji Gear Manager, która pozwoli zsynchronizować iPhone’a z zegarkiem Samsunga i zarządzać jego ustawieniami i zawartością. Niestety, nie zdradzono jakich jeszcze funkcji możemy się spodziewać.

Oczywiście nadal istnieje prawdopodobieństwo, że termin zostanie przesunięty. Liczymy jednak, że tym razem Samsung nie zawiedzie. Ponadto, wciąż czekamy na informacje odnośnie aplikacji (m.in. S Health), które koreański producent zamierza przenieść na system Apple.

Źródło: Sammobile

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.