Samsung Gear S2 już w przedsprzedaży. Poznaliśmy oficjalne, polskie ceny zegarka

Opublikowano: 2015-10-20
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #sprzęt / podzespoły #sprzedaż / wyniki

news-samsung-gear_s2-3Ruszyła przedsprzedaż pierwszego okrągłego smartwatcha firmy Samsung – Gear S2. Jest on dostępny w dwóch wariantach przeznaczonych dla różnych odbiorców i można go nabyć w największych sklepach z elektroniką w kraju. W końcu wiemy też, ile przyjdzie nam zapłacić za zegarek.

Samsung Gear S2 i Gear S2 Classic to dwa modele smartwatcha z okrągłym wyświetlaczem, które skierowane są odpowiednio do aktywnych osób, które cenią sobie wzornictwo sportowe i minimalizm oraz tradycjonalistów, którzy wolą połączenie eleganckiego wykończenia ze skórzanym, odpowiednio dopasowanym paskiem.

Zegarki wyposażono w identyczne podzespoły – 1.2-calowy wyświetlacz Super AMOLED o rozdzielczości 360 x 360 pikseli, dwurdzeniowy procesor taktowany 1 GHz, 512 MB RAM, 4 GB pojemności na dane i aplikacje, a oprócz tego Wi-Fi, Bluetooth 4.1 oraz NFC umożliwiające dokonywanie płatności zbliżeniowych Samsung Pay. Samsung Gear S2 to także cały szereg czujników (m.in. monitor pracy serca i barometr), masa funkcji (np. S Voice i S Health) oraz bateria 250 mAh, wspierająca bezprzewodowe ładowanie i system operacyjny Tizen.

Samsug Gear S2 został wyceniony na 1449 zł w wersji podstawowej, dostępnej w dwóch opcjach kolorystycznych (białej lub czarnej). Natomiast model Classic to wydatek rzędu 1549 zł. Ich wysyłka ruszy już 3 listopada bieżącego roku.

Zainteresowani mogą zapoznać się również z pierwszymi wrażeniami Teleguru z użytkowania obydwu wariantów smartwatcha i przekonać się, czy jest on warty zakupu.

Źródło: Samsung, własne

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.