Samsung Gear S2 w nowych odsłonach

Opublikowano: 2016-01-07
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #sprzęt / podzespoły

news-samsung-gear_s2-rose_gold-platinumSamsung wprowadza do oferty dwie nowe, eleganckie edycje smartwatcha Gear S2 Classic – w kopertach 18 K Rosel Gold i Platinum.

Nowy Gear S2 Classic będzie obsługiwał technologię NFC z możliwością dostępu do platformy Samsung Pay, która będzie dostępna dla użytkowników zegarka od początku roku, najpierw w Stanach Zjednoczonych. Edycje w kopertach Rose Gold z paskiem z naturalnej skóry Ivory Genuine Leather Band oraz Platinum z czarnym paskiem z naturalnej skóry Black Genuine Leather Band zadebiutują w sprzedaży od lutego tego roku.

W celu zwiększenia możliwości personalizacji, Samsung rozszerza również linię pasków i tarcz dla Gear S2. Firma współpracuje z wysokiej klasy projektantami, takimi jak Colombo, w zakresie pasków do zegarków klasy premium. Z kolei na tarczach znaleźć można postacie z komiksów i kreskówek Fistaszki (Peanuts) czy grafikę zaprojektowaną przez takich twórców jak Keith Haring, Jean-Michael Basquiat, Jeremyville czy Burton Morris.

Źródło: Samsung

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.