Samsung Gear S2 ze wsparciem dla iOS?

Opublikowano: 2015-12-02
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oprogramowanie #Apple #Samsung #gry / aplikacje #sprzęt / podzespoły

news-samsung_gear_s2-ios-1Samsung Gear S2 oparty jest na systemie Tizen, ale współpracuje z masą kompatybilnych, androidowych smartfonów. Od czasu debiutu zegarka dyskutuje się na temat ewentualnego wsparcia dla iOS, które według najnowszych doniesień może być już w drodze.

Źródła wypowiadają się na temat przyszłej obsługi iPhone’ów przez Gear S2 dosyć enigmatycznie. Póki co zbyt wiele nie wiadomo, ale Samsung rzekomo intensywnie pracuje nad jak najszybszym wydaniem specjalnej aplikacji Gear Manager dla iOS, która pozwoli na sparowanie obydwu urządzeń i zarządzanie ustawieniami czasomierza, w tym powiadomieniami i aktualizacjami oprogramowania, jak również instalowanie dodatkowych aplikacji z poziomu telefonu.

Czas gra tutaj najważniejszą rolę, bowiem w planach Apple na pewno jest już kolejna wersja smartwatcha Apple Watch, która po pojawieniu się na rynku może znacząco zmniejszyć zainteresowanie propozycją od koreańskiego giganta w oczach fanów sprzętów spod „jabłkowego” szyldu.

Źródło: Sammobile

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.