Samsung Gear S2 zmierza do Polski

Opublikowano: 2015-10-08
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #sprzęt / podzespoły #sprzedaż / wyniki

news-samsung-gear_s2-3Samsung zapowiedział wprowadzenie do sprzedaży w Polsce najnowszego inteligentnego zegarka Gear S2. Urządzenie będzie dostępne w dwóch wersjach, a na półkach sklepowych pojawi się już na początku listopada.

Przedsprzedaż Samsung Gear S2 w naszym kraju rozpocznie się 16 października i będzie trwała do 2 listopada. Od 3 listopada zegarek będzie dostępny w wybranych sklepach. Będzie go można zakupić w dwóch wariantach – Gear S2 i Gear S2 Classic – zaprojektowanych z myślą o odmiennych upodobaniach i preferencjach użytkowników. Model klasyczny wyróżnia się eleganckim czarnym wykończeniem i skórzanym paskiem, zaś wersja standardowa jest skierowana przede wszystkich do tych użytkowników, którzy wybierają wzornictwo sportowe i minimalistyczne.

Teleguru miał okazję zapoznać się ze smartwatchem miesiąc temu na targach IFA 2015 w Berlinie. Z pierwszych wrażeń wynika, że Samsung Gear S2 to jeden z najlepszych tego typu produktów na rynku.

Źródło: Samsung, własne

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.