Samsung Guard dla smartfonów Galaxy S7

Opublikowano: 2016-03-03
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung

news-galaxy-s7-1Już wkrótce Samsung rozszerzy ofertę Guard, która będzie dodawana lub sprzedawana z wybranymi produktami i będzie komplementarna do usług sprzedawanych przez partnerów firmy.

Pierwszym tego typu produktem dla telefonów Samsung będzie Samsung Guard S7. Promocja będzie ograniczona czasowo i ma dotyczyć modeli Galaxy S7 zakupionych w przedsprzedaży i sprzedaży regularnej, niezależnie od kanału zakupu. Muszą to być urządzenia przeznaczone do obrotu na polskim rynku.

Wszelkie szczegóły dotyczące Samsung Guard S7 będą opisane w regulaminie i zostaną zaprezentowane w piątek 11 marca. Z tego, co udało się do tej pory ustalić, usługa rozszerzy gwarancję na flagowca o dodatkowy rok ubezpieczenia wyświetlacza, który w przypadku uszkodzenia zostanie nieodpłatnie wymieniony. Co ciekawe, w ramach programu Guard możliwa ma być również cykliczna wymiana telefonu na kolejny model z tej samej rodziny za pewną dopłatą.

Źródło: Samsung, własne

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.