Samsung Indonezja reklamuje Galaxy S7 i S7 Edge

Opublikowano: 2016-02-16
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #wideo #Samsung #sprzęt / podzespoły #reklamy / promocje

news-samsung-galaxy-s7-wodoodpornoscIndonezyjski oddział Samsunga opublikował na swojej stronie materiały promocyjne linii Galaxy S7. Potwierdzają one to, o czym spekulowano od tygodni – smartfony będą wodoodporne.

Do premiery nowych flagowców Samsunga pozostało zaledwie kilka dni – wszystko wyjaśni się już 21 lutego, dzień przed oficjalnym startem targów MWC 2016. Przeciekom nie ma jednak końca, dzięki czemu regularnie poznajemy kolejne sekrety Galaxy S7 i S7 Edge. Najnowsze pochodzą od Samsung Indonezja, który najwidoczniej nieco się pospieszył i wrzucił na swoją stronę kilka materiałów poświęconych nadchodzącym smartfonom, w tym poniższą reklamę.

Potwierdza się między innymi, że nowości Samsunga są odporne na działanie wody, a opublikowane grafiki obrazują nam najważniejsze cechy Galaxy S7, czyli atrakcyjną stylistykę, bezpieczeństwo zapewnione dzięki czytnikowi linii papilarnych oraz nowy aparat 12 Mpix z przysłoną f/1.7.

Źródło: Phonearena, własne

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.