Samsung ma powody do świętowania - Galaxy S6 i S6 Edge osiągają świetne wyniki przedsprzedażowe

Opublikowano: 2015-03-09
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #sprzęt / podzespoły #sprzedaż / wyniki

news-samsunggalaxys6-7Tydzień po oficjalnej prezentacji swoich topowych smartfonów Samsung potwierdził, że spotkały się one ze znacznie lepszym przyjęciem niż Samsung Galaxy S5, za czym idzie rekordowo wysoka liczba zamówień.

Szef działu mobilnego koreańskiego producenta, JK Shin powiedział, że oba warianty Galaxy S6 od samego początku przykuły zainteresowanie wielu konsumentów na całym świecie, czego dowodem jest olbrzymia liczba zamówień przedpremierowych, choć nie padły tutaj żadne konkrety. Dodał też, że w ogólnym rozrachunku nie ma wątpliwości, że urządzenia te sprzedadzą się o wiele lepiej niż Galaxy S5.

Nieco więcej informacji podał pragnący zachować anonimowość przedstawiciel jednej z największych sieci komórkowych w Europie. Ujawnił on, że oba modele zainteresowały ogromną liczbę użytkowników na całym świecie i już w tej chwili złożonych zostało około 15 milionów wstępnych zamówień (pre-order) na Samsunga Galaxy S6, a na wersję Galaxy S6 Edge 5 milionów. Łącznie daje to bardzo wysokie wyniki przedsprzedażowe, z szansami na pobicie wszelkich rekordów dystrybucji wśród urządzeń z rodziny Galaxy. Warto dodać, że dane te mają dotyczyć tylko ofert operatorów, nie wliczając sprzedaży na wolnym rynku.

Oczywiście, powyższe informacje są jeszcze niepotwierdzone. Niemniej, liczby te wydają się być całkiem realne, zważywszy na to, że flagowce Samsunga zawsze należały do jednych z najbardziej pożądanych sprzętów.

Źródło: BGR

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.