Samsung ma w planach Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge w wersji Iron Man

Opublikowano: 2015-05-05
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #sprzęt / podzespoły

news-galaxys6-avengers-1Lee Young-hee, szefowa marketingu w dziale mobilnym Samsunga ogłosiła, że firma zamierza wydać na rynek specjalne wersje swoich smartfonów. Inspirowane najnowszą częścią filmu Avengers, a konkretnie postacią Iron Mana urządzenia mają zadebiutować już wkrótce.

W marcu pojawiły się doniesienia, jakoby Samsung rozważał wyprodukowanie kilku wersji Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge opartych na długo wyczekiwanej produkcji Avengers: Czas Ultrona. Wedle wcześniejszej plotki poszczególne modele miały symbolizować konkretne postaci z uniwersum Marvela. Koreański producent nie odniósł się do tych rewelacji, sprawa ucichła i pozostały jedynie grafiki koncepcyjne stworzone przez jednego z fanów.

Teraz okazuje się, że w każdej plotce tkwi ziarno prawdy. Po specjalnym pokazie filmu w Seulu, Lee Young-hee z Samsunga zapowiedziała, że pod koniec maja lub na początku czerwca do sprzedaży trafią Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge w wersji Iron Man w kolorze czerwonym. Nie wiadomo jednak, czy pozostali bohaterowie Avengers: Czas Ultrona otrzymają swoje edycje smartfonów. Zapewne wszystko zależy od ewentualnej popularności pierwszego wariantu.

Warto wspomnieć, że Samsung i Marvel nawiązały strategiczne partnerstwo w czerwcu 2014 roku. W ramach współpracy pojawiły się m.in. spoty reklamowe Galaxy S6 w klimacie Avengers. Ponadto, użytkownicy tabletów z linii Samsung Galaxy Tab S otrzymali trzy miesiące darmowego dostępu do usługi Marvel Unlimited.

Źródło: Phonearena

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.