Samsung może sprzedawać używane smartfony

Opublikowano: 2016-08-22
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Apple #Samsung #sprzedaż / wyniki

news-samsung-2Apple oferuje klientom możliwość zakupu używanych, odnowionych iPhone’ów i tą samą drogą może podążyć największy konkurent firmy – Samsung.

Program Apple spotkał się z dobrym przyjęciem konsumentów, którzy w niższej cenie mogą zakupić upragniony model iPhone’a. Przed oddaniem w ręce nowego użytkownika jest on odpowiednio odświeżony, więc w gruncie rzeczy jego stan jest nienaganny. Według Reutersa, podobną inicjatywę zamierza wdrożyć Samsung.

Z pierwszych informacji wynika, że rozwiązanie Koreańczyków nie będzie się znacząco różniło od oferowanego przez Apple. Samsung ma odsprzedawać flagowe smartfony pochodzące od klientów programu wymiany, który umożliwia im coroczne kupno nowego modelu w zamian za aktualnego smartfona i określoną dopłatę.

Niestety, na ten moment nie wiemy nic na temat ewentualnych cen takich urządzeń, a Samsung odmówił komentarza w tej sprawie.

Źródło: Reuters

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.