Samsung nabija się z iPhone’a 6 w nowych reklamach Galaxy S6 Edge

Opublikowano: 2015-06-05
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #wideo #Apple #Samsung #sprzęt / podzespoły

news-samsung-galaxy_s6edge-reklamySamsung opublikował dwa nowe filmy promocyjne, w których dochodzi do ciekawego porównania pomiędzy Galaxy S6 Edge a iPhone’em 6. Wydźwięk obu spotów jest jednakowy – produkt koreańskiego producenta jest lepszy niż telefon Apple i „nie wszystkie smartfony są sobie równe”.

W pierwszym klipie Samsung prezentuje zalety zakrzywionego ekranu Galaxy S6 Edge. Na jego krawędzi można sprawdzić wiadomość tekstową, powiadomienia, informacje pogodowe, datę i godzinę, a gdy dzwoni do nas jeden z ulubionych kontaktów – boczny panel mieni się na różne kolory. Co w zamian oferuje krawędź iPhone’a 6? Zdaniem Koreańczyków nic, ale przynajmniej telefon ma wibracje.

Kolejny filmik przypomina o wbudowanej w Galaxy S6 Edge funkcji bezprzewodowego ładowania i przednim aparacie z szerokokątnym obiektywie. Jak łatwo się domyśleć, produkt Apple nie może pochwalić się tymi ciekawostkami, co też Samsung skrzętnie wypunktował.

Źródło: Samsung

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.